O NAS

Dlaczego założyłyśmy społeczność internetowych sióstr? To proste: bo ludzie przestają ze sobą przebywać. Nie spotykamy się w gronie przyjaciół jak dawniej. Nie znamy naszych sąsiadów i przestaliśmy czerpać wiedzę i inspirację od innych ludzi. Wszystko mamy na tacy – w internecie.

I TU JEST HACZYK! Polega on na tym, że coraz częściej czujemy się samotni, niezrozumiani, nieakceptowani, nie czujemy więzi z żadną grupą społeczną i stajemy się po prostu nieszczęśliwi. Tak nie musi być! My jesteśmy biologicznymi siostrami, które szukają bratnich dusz- na całym świecie! Kochamy ludzi, uwielbiamy spotkania, rozmowy i śmiech (dużo śmiechu). Chcemy się wzajemnie inspirować, uczyć, zarażać pasjami, spotykać  i wspólnie przenosić góry. Bo nic nie energetyzuje nas tak, jak obecność drugiego człowieka. Mamy pewność, że świat jest piękny, a ludzie dobrzy i nie przestaniemy się tego trzymać. Też tak uważacie? To trafiliście „ na swoich” 🙂

Na tej stronie znajdziecie opowieści z naszych podróży, wypraw w nieznane, ale także zaproszenia na różne eventy, wykłady motywacyjne, spotkania tematyczne.

Zapraszamy do jedynej takiej podróży, z dużą dawką pozytywnej energii- zadbamy o nasz umysł, ciało i pogodę ducha. Od dziś zacznijmy żyć bardziej świadomie, odnajdując szczęście w najprostszych rzeczach. Musimy to zrobić dziś, bo „jutro” nigdy nie nadchodzi. Przestajemy marzyć, zaczynamy marzenia realizować. CZAS, START!

Elwira i Ewa

Grafika: Anna Dranicka